Harbi Oyuncu - En Harbi Flash Oyunları Oynama Sitesi
24 Ocak 2021, Pazar | En güzel oyunlar Harbi Oyuncu'da sizlerle!
  • 3D » Araba Yarışı Oyunu
 Sayfanın altındaki Yorum alanından Araba Yarışı hakkında yorumlarınızı ekleyebilirsiniz..
Değerlendir:
Puan: 3.2
indirOyunu İndir Tam Ekran Tam Ekran

Araba Yarışı Açıklamaları : En güzel araba yarışı oyunları sitesi harbi oyuncu sizlerle en güzel yarış oyunlarını ve 3D araba oyunlarını paylaşmaya devam ediyor. Bu araba yarışı oyununda CONTINUE (devam) butonu ile oyuna giriş yapın ardından START CRUISING (yarışı başlat) butonu ile yeni bir yarış başlatın. Bu kısımdan sonra kendi zevkinize göre istediğiniz renk araba veya istediğiniz model ve şekilde yarış arabanızı seçin. Arabayı da seçtikten sonra sırada yarışacağınız yolu seçmek var. Yollar ve arabaların bazıları ilk başta kilitli olabilir bu kilitli olanları açmak sizin elinizde. Araba yarışı oyununda ne kadar çok puan toplar ve yarış kazanırsanız kilitli arabaları ve yolların kilidini o kadar çabuk açabilirsiniz. En güzel 3d oyunlar ve araba oyunları sizlerle olmaya devam edecek, iyi yarışlar dileriz.

Araba Yarışı Oyununun Faydaları
Araba yarışı oyunları çocukların ve gençlerin hız tutkusunu sanal ortamlarda oyunlarla atarak gerçek hayatta daha dikkatli ve hırsını almış bir şekilde araç kullanmasına olanak sağlayabildiği gibi, eğlenirken aynı zamanda araç kullanmadaki ilk aşamaları öğrenebilmektedir. Bu tür oyunlar kişinin stres atmasını ve asabi hareketlerde bulunmamasını da sağlayabilir. Oyunlar her zaman zaman kaybı olarak görülmemeli, eğitici ve öğretici oyunlar ile çocukların gelişimine katkıda bulunulmalıdır. Araba Yarışı bir 3D kategorisi oyunudur.

Harbi oyuncu oyunları oynarken geçemediğiniz, yardım almak istediğiniz veya yorumlarınızı paylaşmak istediğiniz her türlü konuda diğer oyuncularla sohbet amaçlı veya bilgilendirme amaçlı yorumlarınızı gönderebilir, oyunlardaki geçemediğiniz kısımlar hakkında veya sorularınızı sormak için yorumları kullana bilirsiniz.

Benzer Oyunlar
Yorumlar

Bunun hakkında henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın, yorumunuz en başta yer alsın.

Adınız : *
E-posta : *
Yorumunuz : *
Güvenlik No : * Alttaki resimde gördüğünüz karakterleri yazınız.
captcha
Video
youtube boyama
En Çok Oynananlar
Diğer
Oyun Kelimeleri

Araba Yarışı

Araba Yarışı Oyna

Flash Oyunlar

| Oyun Etiketleri