Harbi Oyuncu - En Harbi Flash Oyunları Oynama Sitesi
21 Ocak 2021, Perşembe | En güzel oyunlar Harbi Oyuncu'da sizlerle!
 Sayfanın altındaki Yorum alanından Kör Ebe hakkında yorumlarınızı ekleyebilirsiniz..
Değerlendir:
Puan: 3.1
indirOyunu İndir Tam Ekran Tam Ekran

Kör Ebe Açıklamaları : Televizyonda karşımıza çıkan çizgi film kahramanlarımızdan Gumball, anais ve darwin ile eğlenceli bir macera oyunu sizlerle. Çocukluğumuzda hemen hemen hepimizin oynadığı kör ebe oyunu kurallarını eminim hepimiz biliyoruzdur. Gözleri bağlanan kişi diğerlerini yakalamaya çalışır. Ancak bu oyunumuzda işler biraz daha farklı. Burada oyunu oynarken yapmanız gereken Anais'i kontrol etmek ve bunun Gumball ile darwin'in buluşmasını sağlamak.

Nasıl Oynanır: Bir çok bölümden oluşan oyunu başlatın, klavyenizden YÖN TUŞLARI ile kahramanımızı hareket edin. Gözleri bağlı karakterlerin hareketi için BOŞLUK yani space tuşunu kullanın. Yüksek yerlere çıkabilmeleri için onlara yardımcı olup kare ve benzer şekilleri işaretli yüksek yerlere koyunuz. Bu cizimleri almak için klavyenizden AŞAĞI OK TUŞU'nu tıklayın, gözü bağlı körebelerin hareketi için boşluk tuşunu kullanın. İyi eğlenceler. Kör Ebe bir Çizgi Film kategorisi oyunudur.

Harbi oyuncu oyunları oynarken geçemediğiniz, yardım almak istediğiniz veya yorumlarınızı paylaşmak istediğiniz her türlü konuda diğer oyuncularla sohbet amaçlı veya bilgilendirme amaçlı yorumlarınızı gönderebilir, oyunlardaki geçemediğiniz kısımlar hakkında veya sorularınızı sormak için yorumları kullana bilirsiniz.

Benzer Oyunlar
Yorumlar

Bunun hakkında henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın, yorumunuz en başta yer alsın.

Adınız : *
E-posta : *
Yorumunuz : *
Güvenlik No : * Alttaki resimde gördüğünüz karakterleri yazınız.
captcha
Video
youtube boyama
En Çok Oynananlar
Diğer
Oyun Kelimeleri

Kör Ebe

Kör Ebe Oyna

Flash Oyunlar

| Oyun Etiketleri