Harbi Oyuncu - En Harbi Flash Oyunları Oynama Sitesi
21 Ocak 2021, Perşembe | En güzel oyunlar Harbi Oyuncu'da sizlerle!
  • Araba » Mezarlık Zombi Avı Oyunu
 Sayfanın altındaki Yorum alanından Mezarlık Zombi Avı hakkında yorumlarınızı ekleyebilirsiniz..
Değerlendir:
Puan: 3
indirOyunu İndir Tam Ekran Tam Ekran

Mezarlık Zombi Avı Açıklamaları : Yepyeni bir zombi avı oyunu ile sizlerleyiz. Daha önceden paylaştığımız zombi arabası oyununa benzer şekilde bir zombi arabası oyunu olan mezarlık zombi avı oyununda yapmanız gereken kabristandaki sizin aracınıza saldırıda bulunan zombileri aracınızla ezerek yok etmek. Zombi (zombie) insanlara saldırmaktadır ve en tehlikeli canavarlardan biridir. Sizin de oyundaki göreviniz arabanız olan jeep ile tüm zombileri öldürüp en yüksek puanı toplamak. Oyun farklı bölümlerden oluşmaktadır. İlk olarak PLAY butonu ile oyuna giriş yaparak ardından bölümleri tamamlayıp NEXT (sonraki) butonuna tıklayıp devam eden bölüme geçebilirsiniz. Oyunda her bölümde size farklı özellikler eklenmektedir. Ayrıca oyunda araba ile ilerlerken hız, güç ve dayanıklılık gibi ödülleri de almayı unutmayın. Zombi avında arabanızı klavyenizden yön tuşları ile yönetebilirsiniz.

Eğer arabanızı geliştirmek isterseniz yine harbi oyuncuda arama yaparak 'Zombi Arabası' isimli oyunu oynayabilirsiniz. En güzel zombi oyunları en harbi flash oyun siteniz www.harbioyuncu.com 'da sizlerle olmaya devam edecek. İyi eğlenceler, iyi oyunlar dileriz. Mezarlık Zombi Avı bir Araba kategorisi oyunudur.

Harbi oyuncu oyunları oynarken geçemediğiniz, yardım almak istediğiniz veya yorumlarınızı paylaşmak istediğiniz her türlü konuda diğer oyuncularla sohbet amaçlı veya bilgilendirme amaçlı yorumlarınızı gönderebilir, oyunlardaki geçemediğiniz kısımlar hakkında veya sorularınızı sormak için yorumları kullana bilirsiniz.

Benzer Oyunlar
Yorumlar

Bunun hakkında henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın, yorumunuz en başta yer alsın.

Adınız : *
E-posta : *
Yorumunuz : *
Güvenlik No : * Alttaki resimde gördüğünüz karakterleri yazınız.
captcha
Video
youtube boyama
En Çok Oynananlar
Diğer
Oyun Kelimeleri

Mezarlık Zombi Avı

Mezarlık Zombi Avı Oyna

Flash Oyunlar

| Oyun Etiketleri