Harbi Oyuncu - En Harbi Flash Oyunları Oynama Sitesi
24 Ocak 2021, Pazar | En güzel oyunlar Harbi Oyuncu'da sizlerle!
  • Dini » Namaz Sureleri Oyunu
 Sayfanın altındaki Yorum alanından Namaz Sureleri hakkında yorumlarınızı ekleyebilirsiniz..
Değerlendir:
Puan: 3.6
indirOyunu İndir Tam Ekran Tam Ekran

Namaz Sureleri Açıklamaları : Dini oyunlar kategorisi oyunlarından biri olan bu oyunda hem eğitici bir şekilde vakit geçirecek hemde öğretici yönüyle sizin ve çocuklarınızın dini gelişiminize katkıda sağlanacaktır. İslam dinimizin farzlarından biri olan namazın olmazsa olmazlarıdır sureler. Başta fatiha suresi olmak üzere diğer ilk başta öğrenmemiz gereken sureler de burada sizlere sunulmuştur. Oyunda hem yazılı, hem de sesli olarak sureleri öğrenebilirsiniz. Hangi sureyi - duayı dinlemek ve öğrenmek isterseniz sol kısımdan o sureyi seçip dinleyebilirsiniz. En güzel dini oyunlar harbi oyuncu ile sizlerle olmaya devam edecek. Hoş vakit geçirmenizi dileriz. Namaz Sureleri bir Dini kategorisi oyunudur.

Harbi oyuncu oyunları oynarken geçemediğiniz, yardım almak istediğiniz veya yorumlarınızı paylaşmak istediğiniz her türlü konuda diğer oyuncularla sohbet amaçlı veya bilgilendirme amaçlı yorumlarınızı gönderebilir, oyunlardaki geçemediğiniz kısımlar hakkında veya sorularınızı sormak için yorumları kullana bilirsiniz.

Benzer Oyunlar
Yorumlar
AyşegülAyşegül (05.06.2014)
Namaz sureleri çok güzeldi ayrıca bunu her kes e bütün internete gönderin lütfen. Allah rızası için eğer internete eklerseniz vallahı sevaba girersiniz ayrıca cennete bile girersiniz tabi sizler bu fırsatı hiç kaçırmazsınız.
Adınız : *
E-posta : *
Yorumunuz : *
Güvenlik No : * Alttaki resimde gördüğünüz karakterleri yazınız.
captcha
Video
youtube boyama
En Çok Oynananlar
Diğer
Oyun Kelimeleri

Namaz Sureleri

Namaz Sureleri Oyna

Flash Oyunlar

| Oyun Etiketleri