Harbi Oyuncu - En Harbi Flash Oyunları Oynama Sitesi
16 Ocak 2018, Salı | En güzel oyunlar yeni yılda da Harbi Oyuncu'da!
  • Komik » Sarkozy Tokatla Oyunu
 Sayfanın altındaki Yorum alanından Sarkozy Tokatla hakkında yorumlarınızı ekleyebilirsiniz..
Puan Ekle:
Puan: 3.2
indirOyunu İndir Tam Ekran Tam Ekran
Oyunu Sitene Ekle

Oyunun Flash Kodu

Oyunun Resimli Kodu

Sarkozy Tokatla Açıklamaları : Sence de Sarkozy artık bir osmanlı tokadını hak etmedi mi? Kısacası tokatlanmayı hak etti denebilir. Son günlerde Türk vatandaşların en çok tepsikisini çeken kuşkusuz ki Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy'dir. Demokrasinin gereklerinden olan fikir özgürlüğünü yasaklayan ve çok tartışılan Sözde Ermeni Soykırımı yasasının Fransa meclisinden geçmesini sağlamıştır. Sadece Türk vatandaşların değil, demokratik olan bir çok milletin tepkisini çeken Sarkoz'ye Sunoyun olarak kendimizce tepkimizi göstermek istedik. Oyun yedi dilden oluşmasına rağmen bu diller arasına Fransızca'yı eklemediğimizi belirtmek isteriz.

Oyunda yapılması gereken : Sarkozy'e en hızlı tokatı vurmak ve attığınız tokatı daha sonra kaydederek dünya sıralamasında yerinizi alabilirsiniz. Sarkozy'e Osmanlı Tokatı atmaya ne dersin? Şimdiden iyi eğlenceler iyi oyunlar.. Sarkozy Tokatla bir Komik kategorisi oyunudur.

Harbi oyuncu oyunları oynarken geçemediğiniz, yardım almak istediğiniz veya yorumlarınızı paylaşmak istediğiniz her türlü konuda diğer oyuncularla sohbet amaçlı veya bilgilendirme amaçlı yorumlarınızı gönderebilir, oyunlardaki geçemediğiniz kısımlar hakkında veya sorularınızı sormak için yorumları kullana bilirsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar

Bunun hakkında henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın, yorumunuz en başta yer alsın.

Adınız : *
E-posta : *
Yorumunuz : *
Güvenlik No : * Alttaki resimde gördüğünüz karakterleri yazınız.
captcha
Ads
Önerilen Diğer Oyunlar
baloncuk patlatma oyunları zuma oyunları talking tom oyunları
En Çok Oynananlar
Ads
Diğer
Oyun Kelimeleri

Sarkozy Tokatla

Sarkozy Tokatla Oyna

Flash Oyunlar

| Oyun Etiketleri