Harbi Oyuncu - En Harbi Flash Oyunları Oynama Sitesi
17 Ocak 2021, Pazar | En güzel oyunlar Harbi Oyuncu'da sizlerle!
 Sayfanın altındaki Yorum alanından Smack Down Oyunu 2 hakkında yorumlarınızı ekleyebilirsiniz..
Değerlendir:
Puan: 3.3
indirOyunu İndir Tam Ekran Tam Ekran

Smack Down Oyunu 2 Açıklamaları : Gücü ve gösterişi sembolize eden SmackDown arenasında kıyasıya bir mücadeleye var mısın? En güçlü adamı sen oluştur ve rakiplerini tek tek ringin ortasına göm. Bu oyunumuzda diğer SmackDown oyununda olmayan bir çok hareket mevcut. Örneği rakibinizi karşı iplere fırlatıp tekmeleyebilir ya da iplere çıkarak drogi durumdaki rakibinizin üstüne zıplayabilirsiniz.
Nasıl Oynanır: Oyun yüklendikten sonra sağ alt kısımdan 'PLAY' butonuna tıklayınız. Güreşçinizin başını kolunu ve vücudunu değişebileceğiniz bir alan karşınıza gelecek. Ancak oyunun başındaysanız ya da ilk oynayışınız ise güçlü bir güreşçi oluşturacak kadar paranız olmadığı için bilgisayarın şimdilik size verdiği ölçüde bir güreşçi ile şampiyonaya başlıyorsunuz. Sağ alt kısımdaki 'ACCEPT' butonuna tıklayarak oyuna başlıyoruz. Rakibimizi yendikten sonra 'NEXT MATCH' diyerek bir sonraki karşılaşmaya geçiyoruz.
Kontrol Tuşları: Dövüşçümüzü klavye yön tuşları ile hareket ettiriyoruz. 'Z' yumruk, 'X' tekme. Rakbimizi tekme ve yumruklarda önce dövüp sonra drogi durumdayken 'Z ve X' tuşlarına aynı anda basarak kavrayabiliyoruz. Rakibimizi kavradıktan sonra yine bu iki tuşun farklı kombinasyonları ile ya da 'Spacebar' (boşluk) tuşu ile SmackDown'a özel hareketler yapabiliyoruz. Rakibimizin enerjisi iyice azaldıktan sonra baygın durumdayken 'Spacer' tuşu ile üstüne zıplayıp yenebiliyoruz. Smack Down Oyunu 2 bir Dövüş kategorisi oyunudur.

Harbi oyuncu oyunları oynarken geçemediğiniz, yardım almak istediğiniz veya yorumlarınızı paylaşmak istediğiniz her türlü konuda diğer oyuncularla sohbet amaçlı veya bilgilendirme amaçlı yorumlarınızı gönderebilir, oyunlardaki geçemediğiniz kısımlar hakkında veya sorularınızı sormak için yorumları kullana bilirsiniz.

Benzer Oyunlar
Yorumlar

Bunun hakkında henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın, yorumunuz en başta yer alsın.

Adınız : *
E-posta : *
Yorumunuz : *
Güvenlik No : * Alttaki resimde gördüğünüz karakterleri yazınız.
captcha
Video
youtube boyama
En Çok Oynananlar
Diğer
Oyun Kelimeleri

Smack Down Oyunu 2

Smack Down Oyunu 2 Oyna

Flash Oyunlar

| Oyun Etiketleri