Harbi Oyuncu - En Harbi Flash Oyunları Oynama Sitesi
18 Ocak 2021, Pazartesi | En güzel oyunlar Harbi Oyuncu'da sizlerle!
  • Komik » Yüzü Vur Oyunu
 Sayfanın altındaki Yorum alanından Yüzü Vur hakkında yorumlarınızı ekleyebilirsiniz..
Değerlendir:
Puan: 3.8
indirOyunu İndir Tam Ekran Tam Ekran

Yüzü Vur Açıklamaları : Canınız mı sıkıldı, moraliniz mi bozuk? Hem eğlenceli hem zorlu bir oyuna mı ihtiyacınız var? O halde bu oyun tam size göre. Yüzü vurma yani suratı vurma oyununda yapmanız gereken gayet basit. Oyunda bir tabanca ve bir surat var. Bu tabanca ile surata doğru nişan alıp fare ile tıklayarak ateş etmeniz ve o suratı vurmanız gerekiyor. Ancak bu kadar da kolay olmayabiliyor ilerleyen bölümlerde. Merminin gidiş hızını, mesafeye göre yer çekim oranını kabataslak hesaplayıp o şekilde ateş etmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte önünüzde sabit veya hareket halinde engeller bulunmaktadır. Bu engelleri de aşacak şekilde mermiyi atmanız gerekiyor. İşin daha da zor olan kısmı yüzü vururken bazı kısımlarda mermiyi bile eritecek güçte alevli kısımlar olacaktır bu kısımları tabancanızı haerket ettirerek uygun pozisyona geçebilirsiniz. Silahınızı yön tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Oyunun diğer çok bölümlü oyunlardan farkı geçemediğiniz bölüm olduğunda sonraki bölüme geçebiliyor olmanızdır. Hepinize eğlence dolu iyi oyunlar dileriz. Yüzü Vur bir Komik kategorisi oyunudur.

Harbi oyuncu oyunları oynarken geçemediğiniz, yardım almak istediğiniz veya yorumlarınızı paylaşmak istediğiniz her türlü konuda diğer oyuncularla sohbet amaçlı veya bilgilendirme amaçlı yorumlarınızı gönderebilir, oyunlardaki geçemediğiniz kısımlar hakkında veya sorularınızı sormak için yorumları kullana bilirsiniz.

Benzer Oyunlar
Yorumlar
damla zenginerdamla zenginer (22.09.2012)
sen git geri zekalı zeynep sana zaten kıçık oluyom malle de dövücemmm ben bikere kızım sen erkeksin oglum bak git lafimi yeni susu heheheheheherheheh
zeynepzeynep (08.08.2012)
oğlum bak git
samet mermersamet mermer (27.10.2012)
vallaki
Adınız : *
E-posta : *
Yorumunuz : *
Güvenlik No : * Alttaki resimde gördüğünüz karakterleri yazınız.
captcha
Video
youtube boyama
En Çok Oynananlar
Diğer
Oyun Kelimeleri

Yüzü Vur

Yüzü Vur Oyna

Flash Oyunlar

| Oyun Etiketleri